Klik hieronder op "aanmelden" om uw aan te melden voor de Beleef Afrika nieuwsbrief.
Ervaringen
Reis Zuid-Afrika
T.a.v. Mw Jorine Kleiren,
Gisteren teruggekeerd na een 12-daags bezoek aan Zuid Afrika wil ik hierbij graag even onze uiterste tevredenheid uiten over:
De vriendelijke uitgebreide en accurate voorbereiding en uitvoering van ons reispakket met 8 personen vwb de vliegreizen met de KLM en SAA, de transfers- en hotelreserveringen en de safari's en excursies waarbij wij achtereenvolgens bezochten en
beleefden :
a: het paradijselijke Sefapane Lodge in Phalaborwa met dag - rivier en avondsafari's met olifanten, leeuw, neushoorns, giraffen, zebra's, buffels, gnoes, impala's, springbokken, krokodillen, nijlpaarden en ontelbare soorten vogels zoals b.v. maraboe's en gieren en de Tanzeen-excursie met o.a. bezoek aan een krokodillenfarm en de Animal Rehab Tour in Moholoholo met o.a. leeuwen, luipaarden, wilde honden, hyena's, gieren neushoorns en prachtige vogels.
b: De transfer via de fantastisch mooie Panarama Route en Blyde River Canyon naar Hippo Hollow County in Hazyvieuw waar wij weer nijlpaarden zagen vanuit het hotel met excursie naar Elephant Whispers inclusief rit op de rug van olifanten en 's-middags nog een safari in het Kruger National Park waar we opnieuw talrijke dieren 'spotten'.
c: Transfer naar Nelspruit met een excursie naar Jane Goodall Chimp Eden met tientalle chimpansees, waarna we nog geshopt hebben in de Mall in Nelspruit voor onze terugvlucht per SAA naar Johannesburg en vandaar per KLM naar Amsterdam.
Dat deze reis voor ons een onvergetelijke belevenis is geweest is mede te danken aan uw accurate voorbereiding en niet te vergeten het prachtige Zuid Afrika zelf met zijn moderne wegennet, keurig schone hotels met goede maaltijden, zijn uiterst vriendelijke bevolking en alle dieren die wij mochten 'spotten'.
Wij kunnen dan ook iedereen een reis naar dit fantastisch mooie land van harte aanbevelen met de tip om de reis daarheen te laten verzorgen door BELEEF AFRIKA.
Mvrgr
Joep Peeters
's-Hertogenbosch
Dhr. J. Peeters, 's-Hertogenbosch
Geweldige vakantie
We hebben met z’n 4-en een perfecte vakantie gehad. Kaapstad is een geweldige stad met leuke sfeer aan The Waterfront, een bezoek aan de Tafelberg en Robbeneiland. Erg fijn dat we vooraf al kaartjes hadden. Een van de hoogtepunten waren de kooiduik tussen de haaien in Gansbaai, de cheetah encounter en de bungee jump van de Bloukrans brug. De combinatie met een paar luxe lodges in privéparken is een echte aanrader. Bij Falaza tentenkamp hebben we tijdens de bushwalk op nog geen 20 meter van twee neushoorns en een aantal giraffen gestaan. Ook Mkuze Falls en Elephant Plains in Sabi Sands zijn aan te raden. Je wordt hier heerlijk verwend en hebt een grote kans om de Big 5 te spotten.
Bedankt voor alle adviezen en het regelen van deze onvergetelijke reis!
Met deze 4-daagse reis beleeft u het ultieme safari-gevoel!
U reist onder leiding van een professionele gids naar het Krugerpark waar je verblijft in comfortabele tenten.
U dient rekening te houden met een primitievere manier van reizen, maar bovenal een bijzondere ervaring.
Dag 1: Krugerpark The Kruger & Sabi Sand tented safari wordt georganiseerd vanuit de plaats Hazyview, gelegen aan de westzijde van het Krugerpark. U verlaat Hazyview om 13.30 uur in een open safari voertuig. U krijgt hier de gelegenheid om nog wat boodschappen te doen want er zijn geen winkels bij de kampeerplaatsen in het Krugerpark. Dit gedeelte van het Krugerpark is geweldig om dieren te spotten. U hebt hier kans op het zien van leeuwen, olifanten en luipaarden!
Bij aankomst wordt u naar uw tent begeleid, later komt de groep bijeen voor het zien van de zonsondergang en diner. U zult zich zeker af gaan vragen welke dierengeluiden u allemaal hoort! Dit wordt zeker een geweldige avond.
Dag 2: Krugerpark Vandaag staat u vroeg, de koffie en thee zal voor u klaar staan. Even wakker worden om vandaag één van Afrika’s beste game reserves te bezoeken. Vanuit de privé kampen is er toegang tot delen van het park, die niet vaak door toeristen bezocht worden. Er is een grote kans op het zien van dieren van The Big Five. Ook is de kans groot dat u kunt genieten van mooie Afrikaanse vogels. De ochtendsafari’s zijn voorzien van een heerlijke ‘bushbreakfast’ en het is altijd mogelijk om gedurende de warme middag een siësta te houden. Als de warme middag weer ten einde loopt trekken we er weer op uit om een mooie avondsafari te maken.
Dag 3: Krugerpark Deze dag staat u vroeg op, om na een kop koffie, te vertrekken voor de eerste game drive, met een brunch op de picknickplaats in het park. De safari wordt voortgezet tot het einde van de ochtend. De lunch vindt plaats in het park of bij het kamp. Zodra het weer iets koeler is gaat u terug het park in voor een avondsafari! Het diner wordt geserveerd rond het kampvuur, hier heeft u zelfs de kans om vanuit het kamp de dieren te zien.
Dag 4: Hazyview Vandaag heeft u de gelegenheid uit te slapen. Na het ontbijt rijdt u terug naar Hazyview, waar we natuurlijk niet vergeten te genieten van de laatste game sighting. U arriveert om ongeveer 12.30 in Hazyview.